Witamy

Gwarantujemy wysoki standard proponowanych usług, najnowszymi metodami. Rehabilitacja prowadzona jest z wykorzystaniem metod specjalnych: NDT Bobath, NDT Bobath Baby, PNF, Kinesiology Taping, terapia manualna. Podczas pracy wykorzystujemy kombinezony THERA TOGS lub DUNAG 02. Rehabilitację prowadzi kadra doświadczonych terapeutów. Podczas pobytu terapia uzupełniana jest o wybrane zajęcia z: integracji sensorycznej, terapii ręki , dogoterapii itd.

Przyjmujemy zgłoszenia na turnusy rehabilitacyjne w nowo powstającym oddziale Intensywnej Terapii Dziecka w Goczałkowicach-Zdroju.

Nasz Oddział Intensywnej Terapii Dziecka mieści się nowopowstałym budynku CETIR w Goczałkowicach-Zdrój. W budynku znajduje się Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi oraz Przedszkole Niepubliczne.

do góryJesteśmy lokalnym dystrybutorem kombinezonów Thera-Togs i sprzętu rehabilitacyjnego

O Nas

"Bo to uśmiech dziecka jest prawdziwym cudem, jaki dany jest człowiekowi doświadczyć..."

Naszą misją jest niesienie pomocy dzieciom i ich rodzinom, wspólne szukanie rozwiązań, które poprawią jakość życia dzieci oraz ich sprawność i funkcjonowanie w środowisku. Świadczymy kompleksową i intensywną rehabilitację dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, problemami neurologicznymi, genetycznymi i innymi. Zajmujemy się także wspomaganiem rozwoju dzieci zdrowych, profilaktyką zaburzeń psychoruchowych. Jesteśmy placówką założoną z myślą o dzieciach. Dla nas najważniejsze jest DZIECKO. Dlatego tworzymy miejsce przyjazne, otwarte na potrzeby klientów i bezpieczne dla naszych małych pacjentów. To miejsce stworzone dla dziecka tworzymy przede wszystkim my ludzie pasjonaci, wysoko wykwalifikowani specjaliści: lekarze, fizjoterapeuci, terapeuci zajęciowi. Poświęcamy setki godzin studiów, szkoleń, kursów i konferencji, aby zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam profesjonalnie i odpowiedzialnie podjąć się terapii małego pacjenta. Dla każdego dziecka indywidualnie opracowujemy i realizujemy szczegółowy, wielospecjalistyczny, wielokierunkowy i kompleksowy program terapii, z wykorzystaniem najnowszych metod i narzędzi stymulacji. Podczas intensywnej rehabilitacji staramy się łączyć skomplikowane ćwiczenia z zabawą. Chcemy pomagać dzieciom całym sercem, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, by uśmiech mógł zagościł na twarzach Państwa pociech!

do góry

Nasze usługi

Oferta dotyczy rehabilitacji w schorzeniach:

 1. mózgowe porażenie dziecięce
 2. wcześniactwo
 3. niemowląt z asymetrią ułożeniową
 4. urazy okołoporodowe
 5. opóźnienie psycho-ruchowe
 6. obniżone lub podwyższone napięcie mięśniowe
 7. stany po urazach czaszkowo-mózgowych
 8. urazy rdzenia kręgowego
 9. przepuklina oponowo-rdzeniowa
 10. choroby genetyczne
 11. uszkodzenia splotu barkowego
 12. dystrofie mięśniowe
 13. wady postawy
Gabinet Fizjoterapii